22
juuni
09

Suvest

Paistab, et ta on siis nüüd pärale jõudnud, suvi, ma mõtlen.

Meie väikesele perekonnale algas ta paraku õnnetult. S.-l õnnestus oma jalaluu murda ja päris korralikult 😦 Tundub, et plaanitud väljasõitude ja muude ürituste asemel veedame suve haigla- ja korteriseinte vahel. See selleks. Mul on lihtsalt temast nii kahju. Tal ikka juhtub…

Eesti blogimaailm on kuidagi väljasurnud. Ei tea, kas need on soojad ilmad või lihtsalt suvepuhkuste saabumine, mis blogijate kirjutamistuhinat nii rajult vähendanud on? Aga võib-olla on blogide aeg lihtsalt otsa saamas? Isegi need, kes varem iga päev mitu kirjutist postitasid, piirduvad nüüd ühe postitusega nädalas või veel pikema aja jooksul. (Noh, endast ma muidugi üldse ei räägi, aga mina olen ka kohe algusest peale väga närb postitaja olnud. Selline püsimatu hing, noh.) Hommikuti avan siiski truult ja lootusrikkalt omale huvi pakkuvate veebipäevikute lehed. Tavaliselt pean neist küll umbes kümme kohe kinni klõpsama, sest uusi postitusi pole. Kusjuures selline järsk pidur tõmmati peale juba kuskil talvekuudel, lihtsalt nüüd on postitustepõud järjest hullemaks läinud. Võib-olla on blogimine lihtsalt Eestis sellises madalseisus. Nendes  ingliskeelsetes kajamites, mida jälgin, toimub enamasti ikka vähemalt üle päeva midagi. Aga eestikeelsed blogid – tühjus! Lihtsalt mõtlen, et should I be worried, bogijad?

Vaatan üle saja aasta jälle televiisorit, ei mitte uuiseid ega midagi sellist (nii maso ma tõesti ei ole!), aga näiteks täna vaatasin ühte ammust lemmikseriaali – “Pahad tüdrukud”, mille kordusosi Kanal 11 esmaspäeva õhtuti näitab. Hea sari on IMHO.

Ja head jaani kah! (Eestlaste lemmikpüha tähistamiseks on muide ka teisi võimalusi peale enda kraavi joomise – lihtsalt igaks juhuks meeldetuletuseks.)

Teie, Varju.

Advertisements

0 Responses to “Suvest”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: